Yhteystiedot

Pirjo Syväoja, hankejohtaja
pirjo.syvaoja@essote.fi
p. 040 359 6749

Heikki Pukkila, rakennusmestari
heikki.pukkila@essote.fi

Kati Korhonen, hankekoordinaattori
kati.korhonen@essote.fi

Mari Hytönen, hankesihteeri
mari.hytonen@essote.fi

Taide

Image
Image
Image
Image

Riitta Moisander, taidekoordinaattori
riitta.nastapimu@gmail.com

Heidi Huovinen, taidekoordinaattori
heidi.huovinen@gmail.com

 

Pekka Ylönen, rakennuttajainsinööri
pekka.ylonen@suomenct.fi

 

Emma Pukkila, hankekoordinaattori
emma.pukkila@essote.fi
Äitiyslomalla 2.5.2018 alkaen

Helena Merikoski, hankekoordinaattori
helena.merikoski@essote.fi

 

Viestintä

Image
Image
Image

Jouni Vauhkonen, viestintäpäällikkö
jouni.vauhkonen@essote.fi
p. 040 359 6445

 

Taru Juntunen, viestintäassistentti
taru.juntunen@essotefi
p. 044 351 9699